Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Tatiana Volosozhor A Maxim Trankov

Tatiana a Max SVATBA VIDEO

22. února 2017 v 13:11 | Klári
Jejich den s velkým D:Táňa a Max SVATBA

22. února 2017 v 13:06 | Klári
Fotky:

Tak jak se Vám Tatiana jako nevěsta líbila? :)

Tatiana a Max mají dceru

22. února 2017 v 12:34 | Klári
Tak se konečně dočkali Tatiana Volosozhar a Maxim Trankov jsou rodiči. Porod proběhl dle jejich slov normálně, narodila se jim holčička Angelica, (16. února na klinice Lapino -Matka a dítě), která bude mít příjmení Volosozhar po matce a Trankov po otci.

Celéjejí jméno tedy bude znít: ANGELICA MAXIMOVNA VOLOSOZHAR TRANKOV. :)

Oba jsou moc šťastní, Maxim dodal, že stále nemůže uvěřit, že je otcem. Je pro něj neuvěřitelné držet dcerku v náručí. Nechce se mu ji ani na minutu opustit a na sport teď nemá ani pomyšlení. Pocit, který prý teď zažívá je mu dražší než celá Olympiáda.
Táňa a Maxim si berou pauzu :)

3. února 2017 v 16:15 | Klári
Začalo to trochu tajemně :D

"V souvislosti s tím, že je zapotřebí doléčit všechny bolístky a zranění, která se nakupila za naši kariéru, jsme se rozhodli udělat si přestávku až do Mistrovství Ruska. Jejich doléčení potřebuje čas. Třeba Táňa nemá v pořádku nohu. Musíme být zdraví, pokud se chceme dobrat ještě nějakých výsledků. Taky je zapotřebí se podívat na celou situaci, která nyní ve sportu je. Ta není vůbec přívětivá. A připravovat se 4 roky na Olympiádu jako Lena Isinbajeva a zříci se možnosti tam potom odjet, se nám vůbec nechce.

Potřebujeme se porozhlédnout, jak se bude vyvíjet budoucnost, kam bude směřovat světové krasobruslení, jak se budeme cítit. Může se stát, že budeme mít dítě a přesto se stihneme vrátit na další OH. Teď nevím. Prostě jak to bude, tak to bude. My jsme právě trochu zvolnili a snažíme se žít jako normální lidé.

V principu, svých met jsme již dosáhli, všechny zadané cíle splnili a rvát se mermomocí na krev, abychom znova procházeli tu cestu ... Proč bychom to měli dělat? Tak se musíme ptát. Stojí nám to za to nebo ne? Měli bychom tesknit po závodech, po boji, emocích ... protože v loňské sezóně jsme je neměli. Ale ani to nám nestačilo. Nestačilo to na výsledek, na lepší bruslení. Na závodech jsme se necítili jako dříve. Po emoční stránce jsme nebyli tak nějak připraveni. Takže to zkusíme najít a proto si vezmeme minimálně do Nového roku pauzu."

A NAKONEC SI BEROU PAUZU PO CELOU SEZÓNU, PROTOŽE ČEKAJÍ MIMINKO :)

Tatiana a Maxim - Rozhovor po ME 2014

23. ledna 2014 v 19:24 | Clárka
TATIANA VOLOSOZHAR se zástává svého partnera v krasobruslení! Dneska jsem chybovala i já ne jenom Max. Dopadla jsem na dvě nohy při odhazovaném skoku a neustála jsem salchowa.

NIKOLAJ VELIKOV říká. Myslím si, že odhlášení sportovního páru Aliony Savchenko a Robina Szolkowého mělo vliv na Maxima. Maxima znám, trénoval jsem ho. Všechny elementy umí udělat na úroveň 4, i se zavřenýma očima. Odhlášení Aliony a Robina nečekal- mělo to na něho určitý emoční vliv. Zřejmě se nedokázal zkoncentrovat, tolik se soustředit, když jejich nejsilnější soupeři nestartovali.


ROZHOVOR S MAXIMEM:

(Po krátkém programu)- Jaký máte pocit z jízdy?

na začátku jsme byli takový svázaní, ale snažili jsme se to dohnat na konci. Kvůli druhé známce.

Sál také utichl...

No to je nejmoudřejší kritik. :D

Maxime vypadá to, že jste zhubnul?

Zhubnul jsem? No děkuji, za kompliment, ale přibral jsem 1,5 kg.

Když jste šli na start- věděli jste, že Němci udělali chybu?

Ano, ale nezapomínejte, že Aliona a Robin, jsou takovými legendami párového krasobruslení, že se dá předpokládat, že dostanou vysoké známky. My si nemůžeme dovolit dělat chyby, pokud chceme vyhrávat. Bruslíme spolu teprve krátce (3roky). Můžeme vyhrát jen s čistými jízdami.

MAXIM- sám nedokážu říct proč jsem u skoku spadnul, nechápu to. Moc mě mrzí, že jízda nebyla čistá. Všechny chyby, které jsme měli jsem zavinil já. Budu na sobě pracovat.
Tatiana Volosozhar a Maxim Trankov- Programy 2013/2014

27. října 2013 v 18:42 | Clárka
KRÁTKÝ PROGRAM:

Masquerade Waltz by Aram KhatchaturianVOLNÁ JÍZDA:

Jesus Christ Superstar by Andrew Lloyd Webber


Volosožarová s Traňkovem ozdobili Americkou brusli rekordem

27. října 2013 v 18:36 | Clárka
Detroit (USA) - Ruská sportovní dvojice Taťjana Volosožarová a Maxim Traňkov opět vylepšili světový rekord, kterým ozdobili úvodní soutěž Grand Prix Americkou brusli. V Detroitu po krátkém programu a volné jízdě nasbírali 237,71 bodu, téměř o šest více, než při dosavadním rekordním vítězství na zářijové Nebelhorn Trophy v německém Oberstdorfu.


Volosožarová s Traňkovem tak potvrdili hned na začátku olympijské sezony, že po zisku titulu mistrů světa i Evropy letos na jaře jsou největšími favority na zlato i při únorových hrách v Soči. Jejich nedělní jízda na rockovou operu Jesus Christ Superstar diváky i rozhodčí v Detoitu nadchla. "Odvedli jsme dobrou práci, zajeli dvě čisté jízdy a do sezony vstoupili nejlépe, jak jsme mohli," pochvaloval si Traňkov.

S obrovským odstupem skončili druzí Kanaďané Kirsten Mooreová-Towersová a Dylan Moscovitch. Soutěž mužů i žen na Americké brusli skončila triumfem japonského krasobruslení díky exmistryni světa Mao Asadaové a Tacukimu Mačidovi.
Grand Prix bude pokračovat za týden v Kanadě, kde se představí i Michal Březina.

Maxim Trankov - strašně jsme se nervovali před výjezdem na led

20. října 2012 v 20:39 | Claire
Ruský pár Volosozhar a Trankov přiznali, že nejsou zcela spokojeni s tím jak zajeli program.

"Nejsme úplně spokojeni s naším krátkým programem. Dopustili jsme se spousty chyb. Byli jsme strašně nervózní před výjezdem na led. Po neúspěchu krátkého programu na Mistrovství světa jsme začali z krátkých programů mít trochu strach. S volnou jízdou takové problémy nemáme. Tak je třeba se těchto pocitů rychle zbavit. A je možné, že se podepsaly taky jiné důvody - aklimatizace a rozpis tréninků a soutěží."


Tatiana a Maxim- Jejich nová volná jízda na sezónu 2012/2013

16. září 2012 v 19:51 | Clárka

Táňa a Maxim - MAGAZINE

25. srpna 2012 v 15:28 | Claire
 
 

Reklama