Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Elena Ilyinykh a Nikita Katsalapov

ME: Volný tanec ELENA ILINYKH - NIKITA KATSALAPOV

2. února 2012 v 18:28 | Clárka
MUSIC VOLNÝ TANEC:

Ave Maria performed by Thoma Spencer- Wortley


Za volnou jízdu získali 93.63 bodů a patřilo jim třetí místo.
Celkově získali 153.12 a vyhráli bronzovou medaili i, když jí uhájili těsně před Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE o pár setin a ani ne o jeden bod před svými krajany Ekaterinou a Iliou.

ME 2012- Krátký tanec Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV

2. února 2012 v 18:23 | Clárka
MUSIC KRÁTKÝ TANEC:

Samba: HipHip ChinChin performed by Club des Belugas
Rumba: Mas que nada vy Sergio Mendes
Samba: Mujer Latina by Kike Satander

Za krátký tanec získali Elena s Nikitou 59.49 bodů a patřilo jim průběžné 7. místo.

Elena a Nikita: Základní Informace

25. ledna 2012 v 22:02 | Claire
JMÉNO: Elena Ilinykh
DATUM NAROZENÍ: 25.4. 1994
MÍSTO NAROZENÍ: Shenchenko, KAZ
VÝŠKA: 164 cm
KONÍČKY: literatura, umění, móda, auta, motorky
BÝVALÝ PARTNER: Ivan Bukin

JMÉNO: Nikita Katsalapov
DATUM NAROZENÍ: 10.7. 1991
VÝŠKA: 180 cm
KONÍČKY: umění, hudba (Lil Wayne), auta, sport, čtení
OBLÍBENÍ SPORTOVCI: Nathalie Pechalat a Fabian Bourzat, Rafael Nadal
BÝVALÁ PARTNERKA: Angelina Kabysheva

Pár trénuje Nikolai Morozov.
Coreograf: Nikolai Morozov a Liudmila Vlasova.

Elena Ilinich: Je zábavné potkat se s Fedorem na stejné soutěži

17. prosince 2011 v 20:08 | Clárka
Elena Ilinich a Nikita Katsalapov obsadili druhé místo po krátkých tancích na právě zakončeném šampionátu Ruska. Po vystoupení v krátkém tanci partnerka vyjádřila spokojenost se soutěží a také se podělila o pocity ze soutěžení s párem Chochlová a Andrejev.

"Uvnitř sebe jsme velmi spokojeni s tím, co jsme předvedli. Na našich tvářích nejsou vidět žádné velké emoce, ale jsme zkrátka rádi. Před námi je ještě volná jízda. Byly nějaké technické srážky, na soutěžích se prostě sem tam něco vyvrbí."

Se známkami jste spokojeni?

"Ano, šlo o naši nejlepší krátkou jízdu v sezóně. Ještě ale potřebujeme zkontrolovat, jaké úrovně nám při jakém prvku nasadili."

Na co jste se soustředili po svém vystoupení na moskevském Grand prix?

"Hodně jsme pracovali, i když v jednu chvíli se do přípravy zamíchaly mé problémy s nohou. Měla jsem ji opuchlou. Nikita asi týden, ne-li déle, pracoval sám, protože já jsem nemohla bruslit. Na led jsem vyšla jen několik dnů do Saranska a musela jsem hodně dohánět."

Povedlo se vám sledovat vystoupení Chochlové a Andrejeva?

"Bohužel, ne. Ale viděla jsem jejich trénink. Je to skutečně krásný pár. Jsem za Janu ráda, hodí se k takovému partnerovi a on se dobře hodí k ní. Fedora znám dlouho, ještě z tréninků v Detroitu. I mne stihl ještě trénovat. Proto je teď tak zábavné být společně na jedné soutěži. Kdo by si to tehdy pomyslel? I když jsme se tehdy smáli a říkali mu - tebe by Feďo měli dát k někomu do páru!"


Jana Chochlová popřela, že by trénovala společně s Nikitou Kacalapovem.

28. října 2011 v 20:44 | Clárka
Jana Chochlová popřela, že by trénovala společně s Nikitou Kacalapovem.

Poslední dny běhají po netu zprávy, že Nikita Kacalapov si chodí zatrénovat taky s Janou Chochlovou. Jak Nikita, tak Elena Ilinych to nepopřeli, ale tvrdí shodně, že na jejich společné tréninky to nemá vliv a co si Nikita dělá ve volném čase, je jeho věc ...

Janka nyní vystoupila s prohlášením, že rozhodně neměla v úmyslu dále vystupovat po rozpadu páru Chochlová/Andrejev s Nikitou Kacalapovem. Údajně neví, kam na ty fámy novináři chodí. Dělala jen to, čím se nyní baví - trénovala dítě. :P

V současné době ani ona ani federace nemají jasnou představu, co dál. Takže zůstává ve stavu očekávání. Uvidí až začne a skončí sezóna GP, jestli se nějaká možnost nenaskytne. Už při prvním závodě GP se prý ukáže jak silné jsou ruské páry a jak si stojí u mezinárodních rozhodčí. Jestli se ukáže nějaká možnost, s kým a za jakých podmínek pokračovat v kariéře, ona nebude proti.

Elena a Nikita- trénink na MS v Rusku

28. dubna 2011 v 21:31 | Claire

Cup of Russia- SHORT DANCE (FOTO)

14. března 2011 v 17:05 | Clárka

Nikita a Elena postrádají zatím mistrovskou sebejistotu

15. ledna 2011 v 21:28 | Clárka

Rozhovor s Maximem Stavijským o mladém ruském páru po jejich debutu na seniorské Grand Prix.

Ilinych a Kacalapov je velice technický pár, nemá špatné programy, dobře bruslí a mají před sebou velkou budoucnost. Jsou tady dva problémy. Jednak děcka bruslí ještě docela juniorsky, nemají v sobě takovou tu mistrovskou sebejistotu, která je nutná k dobré prezentaci seniorů. Lena a Nikita se prostě necítí být mistry ve svém oboru.

A druhým problémem je to, že se potřebují naučit dělat nové zvedačky. Ty, které předvádějí nemohu nazvat zajímavými a originálními. Kopírují vesměs zvedačky, které svého času předváděl dřívější Žulinův pár Navka a Kostomarov. Vymyslet si něco vlastního zatím nejsou schopni. I když opakuji, technicky jsou výborní a bruslí dobře.

V "bruslích" problém nemají. Bruslící elementy nevyplňují špatně. A že se publiku jeví být včerejšími juniory, no, nejsou jediní. Všichni musí přejít od juniorů k seniorům, je to přechod opravdu těžký a nervní. Musí se naučit hromadu nových věcí. Ale to všechno je potřebné se naučit a je to i možné.

..
 
 

Reklama