Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Tatiana Totmianina a její lásky

18. ledna 2012 v 19:59 | Clárka |  Novinky

Nejprve se rozebírá vztah s Vasiljevem. Chodila s ním ještě v době, kdy ji trénoval. Potom začal trénovat pár Muchortová a Trankov. Bylo divné, že všichni předchozí trenéři a trenérky si stěžovali, že s Mášou se nedá vyjít, protože má móresy primadony a je nesnášenlivá a nervní. Oleg se ale stavěl při vzájemných hádkách mezi ní a Trankovem vždy na její stranu. Přesto se snažil ji umravnit a když přišla pozdě na trénink, musela udělat 15 koleček kolem plochy.

Když ji poprvé pozval na kafe, odmítla s tím, že ví, že má vztah s Tatianou a nechce se jim do toho míchat. Oleg ale tvrdil, že se rozešli ... (jak klasické a neoriginální :roll: ) Mášu sice trápil věkový rozdíl, ale když se za ni Oleg ve všech hádkách stavěl, podlehla mu jako silnému muži.
Jen Vasiljev zapomněl tuto informaci dát jaksi na vědomí taky Táně. Takže když odjela na jejich závod v Paříži a chtěla jej překvapit na hotelu, nenašla ho na pokoji. Ráno jej potkala v chodbě, jak vychází z pokoje Muchortové. Nejprve si to vyřídila s ním a pak vjela do vlasů taky Máše.

Neplakala ale dlouho. Našli se spolu se Žeňkou, který byl ve špatném rozpoložení v té době kvůli rozvodu se svou ženou Marií Ermak. Utěšovali jeden druhého a nakonec také pár Totmianina a Marinin přislíbil účast na turné Evgenije - Ledová Symfonie. Ukázalo se ale, že turné není organizačně dobře připraveno a praktická Tatiana nakonec přikývla na nabídku Ilji Averbucha. Tento krok vzbudil velké emoce a divadlo v médiích.

V rámci turné s Iljou a potom také v projektu Lednikovij Period se opět sešla s dřívější láskou Yagudinem. Už kdysi kolem sebe kroužili, ale v dobách, kdy oba měli své vlastní povinnosti a jiná tréninková centra se láska nemohla rozvíjet. V tuto dobu se naplno projevil vztah mezi oběma, založený na tom, že znají stejné prostředí, mají stejné tituly a výsledky, jsou sportovci ... jsou si povahově podobní. Když navíc Tatiana zažila počátkem roku dramatické chvíle kolem úmrtí své matky, Yagudin se projevil jako opravdová opora. Zrušil okamžitě všechna svá vystoupení, byl stále po jejím boku, zařídil a zaplatil vše potřebné kolem pohřbu. Táňa tak našla lásku svého života .


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama