Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Elena Ilinich: Je zábavné potkat se s Fedorem na stejné soutěži

17. prosince 2011 v 20:08 | Clárka |  Elena Ilyinykh a Nikita Katsalapov
Elena Ilinich a Nikita Katsalapov obsadili druhé místo po krátkých tancích na právě zakončeném šampionátu Ruska. Po vystoupení v krátkém tanci partnerka vyjádřila spokojenost se soutěží a také se podělila o pocity ze soutěžení s párem Chochlová a Andrejev.

"Uvnitř sebe jsme velmi spokojeni s tím, co jsme předvedli. Na našich tvářích nejsou vidět žádné velké emoce, ale jsme zkrátka rádi. Před námi je ještě volná jízda. Byly nějaké technické srážky, na soutěžích se prostě sem tam něco vyvrbí."

Se známkami jste spokojeni?

"Ano, šlo o naši nejlepší krátkou jízdu v sezóně. Ještě ale potřebujeme zkontrolovat, jaké úrovně nám při jakém prvku nasadili."

Na co jste se soustředili po svém vystoupení na moskevském Grand prix?

"Hodně jsme pracovali, i když v jednu chvíli se do přípravy zamíchaly mé problémy s nohou. Měla jsem ji opuchlou. Nikita asi týden, ne-li déle, pracoval sám, protože já jsem nemohla bruslit. Na led jsem vyšla jen několik dnů do Saranska a musela jsem hodně dohánět."

Povedlo se vám sledovat vystoupení Chochlové a Andrejeva?

"Bohužel, ne. Ale viděla jsem jejich trénink. Je to skutečně krásný pár. Jsem za Janu ráda, hodí se k takovému partnerovi a on se dobře hodí k ní. Fedora znám dlouho, ještě z tréninků v Detroitu. I mne stihl ještě trénovat. Proto je teď tak zábavné být společně na jedné soutěži. Kdo by si to tehdy pomyslel? I když jsme se tehdy smáli a říkali mu - tebe by Feďo měli dát k někomu do páru!"


 


Anketa

Který kostým je nejhezčí ?

č.1 28.3% (52)
č.2 10.9% (20)
č.3 15.2% (28)
č.4 10.9% (20)
č.5 12% (22)
č.6 13% (24)
č.7 9.8% (18)

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:42 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Claire Claire | 15. ledna 2012 v 21:17 | Reagovat

[1]: Děkuji,, jj mrknu se.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama