Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Brian Joubert se rozpovídal o svých plánech

16. prosince 2011 v 16:04 | Clárka |  Brian Joubert
Sezónu zahájil ve Švédsku tréninky s Alexejem Urmanovem. Chtěl změnit styl tréninků, zkusit něco jiného než na co byl zvyklý a hlavně věnovat hodně času technice, což byl jeho hlavní problém v minulé sezóně. Takže vyzkoušel ruskou metodiku. (Za moře mazej, tam mají metodiku dneška!)

Pokračuje v práci s Davidem Wilsonem a myslí si, že u něj zůstane do konce kariéry. Tato sezóna je pro něj nesmírně důležitá, takže není vhodná doba něco kardinálně měnit. Kulminovat bude příští jaro v Nice. Chtěl by být připraven na šampionát tak, aby po jeho skončení ničeho nelitoval.

Programy pro tento rok jsou zcela jiné než loni. Devátá od Beethovena byla jistě zajímavá zkušenost a je dobře, že to vyzkoušel, ale cítí, že to prostě není on. Cítil proto často stres během jízdy. Rozhodl se vrátit k hudbě Matrix :roll: na kterou vyhrál titul mistra světa v sezóně 2004. Krátký program bude postaven na skladbu francouzské skupiny Justice. Konec kariéry vidí v Soči 2014. Zkrátka by chtěl skončit Olympiádou. A to pokud možno vydařenou Olympiádou. Nechce aby se o něm i nadále po ukončení sportovní kariéry psalo, že Olympijské Hry nejsou zkrátka jeho turnaj. Přičemž tato sezńa je pro něj poslední plnohodnotnou sezónou, následující dva roky potom bude účastníkem jen na velkých soutěžích. Rád by si zachoval do roku 2014 svěží mysl .


 


Anketa


Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:43 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Claire Claire | 15. ledna 2012 v 21:16 | Reagovat

[1]: Děkuji,, jj mrknu se.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama