Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Yu-Na Kim - Nechci být stejná jako matka

26. listopadu 2011 v 16:53 | Clárks |  Novinky
Někdy si na různých akcích říkám: Proč já tady jsem? Ale musím se takovými věcmi zabývat, i když se mi nechce. Když je společně se mnou i matka, nepřináší mi to ulehčení. Spíše naopak. Naše vztahy byly veskrze špatné. Ačkoliv, když vyrosteš, chápeš ji. Ona ráda velí, ale přináší to s sebou stres. Dostávám tolik příkazů! Nechci být jako má matka! Nemyslím, že bych mohla.

Rok a půl jsem bojovala za to, abych nemusela vystupovat na MS 2011. Ale přesvědčili mě. Litovala jsem toho. Chtěla jsem se odhlásit. Říkali mi, že federace krasobruslení, fanoušci i má země mne zavrhnou, když nebudu závodit. Dodnes to nechápu. Proč? Přesto ale byl i závažný důvod pro to, abych soutěžila v Moskvě. Nemohu vám o něm ale říct.

Po té, co jsem se rozešla s Brianem Orserem, lidé na mne začali měnit názor. Já jsem s ním neměla smlouvu. Doteď nerozumím tomu, proč tato historka vyvolala takový ohlas. U krasobruslařů je normální měnit trenéry. Potřebovala jsem po Olympiádě změnit své okolí. Kvůli tomu potom někteří lidé začali o mě a mé matce říkat nehezké věci. Byla jsem rozčarovaná z toho, že lidé, kteří o situaci nic nevědí, nás mohou takto odsoudit.

Mé tělo se stává těžším. Bylo pro mě těžké před MS dělat některé protahovací cviky. Nakládala jsem velmi mnoho zátěže svým kolenům. Teď jsou opotřebovaná. Pořád ještě cítím slabé bolesti." 


Komentáře

1 Karlos.. Karlos.. | 31. prosince 2011 v 21:41 | Reagovat

tadle bruslařka je taky skvělá a má to asi v životě chudák těžký =(

2 Claire Claire | 5. ledna 2012 v 12:48 | Reagovat

[1]: No oni asi všichni vrcholoví sportovci to mají svým způsobem těžký..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama