Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Něco málo o Carolině :)

19. listopadu 2011 v 18:00 | Clárka |  Carolina Kostner
Kromě bruslení do 14 let závodně lyžovala. Když začala dělat trojité skoky, uvědomila si, že na bruslení má opravdu talent a ostatní ustoupilo. Hraje ale taky tenis a vůbec pořád sportuje. Miluje bruslení a i kdyby se stala opravdu velikánem v tomto sportu, stále by bruslila. Jejím snem je účast na OH (myšleno asi medailová). Je pro ni těžké si připustit, že výsledek je vždy závislý na mínění jiných lidí. Pokud jde o hudbu, konečný výběr provádí vždycky sama. Je perfekcionistka a nikdy není dost spokojena s ničím. Její dny vyplňuje většinou celé trénink ... někdy končí po 10 hodině večer. Zatím nezkoušela tance na ledě, ale ráda zkouší nové věci, takže by si je i zkusila.
Její běžný den vypadá tak, že ráno vstane, nasnídá a má hodinu trénink na ledě ... před tím a potom rozcvičení a uvolnění. Někdy taky práce před zrcadlem. Potom má oběd a odpoledne zbytek tréninku, 2-3 hodiny na ledě, večer potom strečink, rehabilitace, jógu atd. Někdy - ne denně - cvičení tance, fitness nebo bazén.
Největším zklamáním pro ni byly OH ve Vancouveru. Psychicky jí s tím pomohli její zkušenost a trenéři. Vždycky cítí tlak celého italského publika. Kritika jí nevadí, pokud je oprávněná. Tehdy pomáhá k růstu. Vadí ji ale, když se do ní obouvají lidi, kteří nikdy nebruslili na její úrovni a neví o čem píší.
Jejím největším přítelem v závodech bývá trenér, jejím nepřítelem zima. Mezi soutěžícími se nacházejí jak přátelské tak i těžce konkurenční vztahy.
Jsou chvíle, které by ve svém životě nejraději vymazala a zkusila znova, ale uvědomuje si, že skutečná hodnota života je právě o tom. Musíme vždycky přinášet to nejlepší, co v danou chvíli můžeme a potom přijmout výsledek tohoto snažení. Nesmíme se nechat znechutit a zastavit. Za každých okolností je zapotřebí jít vpřed.
Carol má v plánu zúčastnit se 3 etpa GP, domácího šampionátu a potom ME a MS. Zatím nevěší boty na hřebík ani neví, co by potom dělala. Nechá se překvapit. Bude zatím bruslit.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama