Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Natalie Pechalat- ještě pře MS

17. května 2011 v 15:47 | Claire |  Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat
Vypráví, jak nesnadno si zvykala na moskevský byt.

"Neuměli jsme jazyk, neznali jsme město. Bydleli jsme v otlučeném hotýlku někde u Textiláků, a kolem nebyl žádný obchod, ani internet tam nebyl. Ten hotel se nám zdál být jako vězení. Já jsem každý večer plakala. Měli jsme tam trénovat měsíc, ale nevydrželi jsme to a utekli jsme za dva týdny. Ale vrátili jsme se. Já žiji v Moskvě už 3 roky. Najala jsem si byt. Fabien se rozhodl šetřit prostředky a bydlí společně se dvěmi mladými lidmi - ze Srbska a Německa. Řekli jsme si, že nejdůležitější je kvalita tréninků a pokrok v kariéře. Tak abychom zaznamenali nějaký rozvoj. Podmínky bydlení se navíc postupně trochu zlepšují.

Můj přítel, také krasobrušlař, nyní žije v Torontu. Vídáme se jen na závodech, a trávíme společně prázdniny. Podmínky pro šampionát jsou nyní pro nás velmi dobré. Vždyť pravidelně trénujeme v hale, ve které se MS pojede. Ani v Paříži by to nebylo tak pohodlné. Znamenalo by to hledat ubytování, přejíždět, zvykat si na nové podmínky. Takhle jsme vlastně doma.

Miluji procházky po Rudém náměstí, promenádou k Chrámu Spasitele. A potom se ráda projdu po můstku se stromy. Mám také ráda noční život v Moskvě, restaurace a noční kluby, kde můžete tancovat již od půlnoci. V Paříži začíná noční život mnohem později."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama