Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Co řekli o své jízdě?

28. dubna 2011 v 21:53 | Claire |  Novinky
Alexander Smirnov: Spadl jsem na rovném místě. :( Evidentně jsem se nechal příliš unést emociální částí programu, soustředil jsem se na výraz a už to bylo. Byla to moje chyba, přiznávám to. Top formu jsme se snažili nechat na MS v Tokiu, ale to bylo přesunuto. Naše trenérka Moskvina, nám nechala malou pauzu, a poté jsme zase trénovali naplno. Nevím jak bruslili ostatní, ale podle známek to vypadá, že dobře. My jsme sice dostali celkem málo bodů, ale určitě budeme zítra velmi bojovat.

Maxim Trankov: Bylo nám líto, že jsme nemohli vystupovat na ME, protože jsme byli ve velmi dobré formě, kterou jsme nabrali po ruském šampionátu.

Tatiana Volosozhar: Nejtěžší pro nás bylo vypořádat se s emocemi. První start nového páru, v nové sezóně, s novými trnérami, i oni měli debut. Snažili jsme se vypořádat s nervami a nemyslet na zodpovědnost.

Brian Joubert: Se svým dnešním výkonem jsem maximálně nespokojený. Byl jsem dobře připravený na MS v Tokiu, ale poté co se stalo v Japonsku jsme mysleli, že MS se neuskuteční. Když se zjistilo, že bude MS v Rusku, tak jsem se nedokázal už znovu připravit. Pro mě by bylo lepší, kdyby se šampionát nekonal. :( Necítil jsem dneska jistotu ve svém čtverném skoku, dopustil jsem se chyby a ta stála příliš mnoho bodů. Je to život, přijímám to. Přesto se pokusím zítra skočit dva čtverné skoky. Jako přípravu pro budoucí rok. Tato sezóna byla pro mě veli těžká, vím, že jsem nevrcholu svých možností. Chápu to.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama