Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

O osudu odloženého mistrovství světa v krasobruslení se rozhodne nejpozději v úterý,

21. března 2011 v 21:30 | Clárka |  Novinky
Odložené mistrovství světa v krasobruslení, které mělo začít v pondělí 21. března v Tokiu, se zřejmě uskuteční na konci dubna či na začátku května, ve hře je však i říjnový termín nebo úplné zrušení. Informaci přinesl server listu La Gazzetta dello Sport.

Mezinárodní bruslařská unie (ISU) má definitivně rozhodnout v pondělí nebo v úterý. V případě podzimního termínu by se šampionát mohl vrátit do Japonska, kde se měl původně konat, ale kvůli následkům zemětřesení se rozhodla ISU mistrovství světa odložit.
"Dostali jsme stanovisko od japonské federace i s jejími návrhy. Zároveň nám přišla řada nabídek, kde by se mohl šampionát uskutečnit v náhradním termínu. Musíme rychle rozhodnout i s ohledem na závodníky a jejich trenéry, aby věděli, jestli mají ukončit sezonu, nebo se dál připravovat. Úplné zrušení mistrovství světa je nejextrémnějším řešením," řekl prezident ISU Ottavio Cigquanta.
V případě zrušení MS by se tak nekonalo poprvé po padesáti letech. V roce 1961 před šampionátem v Praze tragicky zahynula při leteckém neštěstí v Bruselu výprava USA.

 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama