Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Krasobruslařská show Nebeské hrany - pozvánka

21. března 2011 v 21:36 | Clárka |  Novinky
Světoví krasobruslaři se opět vracejí do Prahy, aby se předvedli českému publiku ve světové přemiéře show nazvané Nebeské hrany. Organizátoři nachystali dokonce dvě představení, v pátek 15. dubna od 20:00 a v sobotu 16. dubna od 17:30. Obě proběhnou v holešovické Tesla Aréně (pro přesnou polohu na mapě klikněte zde). K největším hvězdám budou rozhodně patřit Tomáš Verner, Evgeni Pljuščenko či Američanka Sasha Cohen.
Pro Tomáše Vernera je vždy velmi speciální příležitostí, když si může zabruslit před domácím publikem. Už v lednu po návratu z mistrovství Evropy v Bernu se vyjádřil, jak se na show těší.
"Je to show ušitá pro české fanoušky. Už se na to moc těším, bude to mé první vystoupení doma v České republice po bronzovém mistrovství Evropy a budu obklopen samými hvězdami," říká nejlepší český krasobruslař Tomáš Verner.
Ruský krasobruslař Evgeni Plushenko se zase do České republiky vrací za poslední léta velmi rád, ale zdaleka nezůstalo jen u těchto dvou jmen. Diváci se můžou těšit na olympijské vítěze ve sportovních dvojicích Číňany Xue Shen a Hongo Zhaa, olympijskou medailistku Američanku Sashu Cohen či čerstvou mistryni Evropy Švýcarku Sarah Meier, která na domácím ME velmi emotivně získala zlatou medaili a hned poté ukončila sportovní kariéru.
Krasobruslaři nespojí svoji návštěvu Prahy jen s vystoupením v Tesla aréně, ale budou se podílet i na dalších doprovodných akcích. Fanoušci budou moci tyto světové hvězdy oslovit přímo na plánované autogramiádě, vybraní fanoušci budou mít šanci potkat se s olympijskými a světovými šampiony přímo na ledě.
Vstupenky na akci si můžete zakoupit již teď v předprodeji na Eventim.cz nebo na Ticketportal.cz.
Organizátoři ještě jednají i s dalšími reprezentanty České republiky. Aktuální informace o celé show získáte buď na oficiálních stránkách nebo na oficiálním profilu na sociální síti Facebook. Akci bude moderovat Libor Bouček.
Všichni krasobruslaři v čele s Tomáše Vernerem a významní partneři akce zároveň přispějí na dobrou věc. Charitativním partnerem Nebeských hran je respektovaná významná organizace - Nadace Terezy Maxové dětem. Ta získá díky dražbě speciálních dárků krasobruslařů finanční prostředky pro opuštěné a znevýhodněné děti, kterých je bohužel, dle výzkumu, v České republice nejvíce v Evropě.
"Velmi mě těší, že se tato unikátní a exkluzivní akce spojí s podporou dobré věci a upřímně děkuji za všechny děti, kterých se tato pomoc bude týkat.", uvedla patronka nadace a světová topmodelka, Tereza Maxová.
Zároveň bude věnována finanční částka i přírodními katastrofami postiženému Japonsku, kde se mělo konat i mistrovství světa v krasobruslení.
"Je to obrovská katastrofa. Právě v Japonsku lidé krasobruslení velmi milují, za mnou dokonce po celém světě jezdí fanynky z Japonska. Budeme rádi, když alespoň symbolicky budeme moci přispět a podpořit lidi v této neobyčejné zemi v jejich těžkých chvílích," řekl Tomáš Verner.
 


Anketa

S kým to Julie nejvíc sluší ?

č.1 29.9% (40)
č.2 24.6% (33)
č.3 45.5% (61)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama