Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Mistrovství čtyř kontinentů: zlato mezi ženami vybojovala Japonka Miki Ando

22. února 2011 v 19:06 | Clárka |  Miki Ando
Dnes v brzkých ranních hodinách SEČ vyvrcholilo v tchaj-wanském Taipei City Mistrovství čtyř kontinentů, tedy šampionát všech světadílů kromě Evropy, volnými jízdami žen. Po krátkých programech měla soutěž nejlépe rozjetou Japonka Miki Ando, a ta svou pozici potvrdila a vyhrála. Druhá skončila její krajanka Mao Asada, třetí Američanka Mirai Nagasu.

Miki Ando se perfektně připravila jak fyzicky, tak psychicky. Oba své závodní programy zvládla bez chyby a ukázala, že je jednou z velkých favoritek na mistrovství světa, které na konci března proběhne v jejím rodném Japonsku, konkrétně v Tokiu. Že přípravu směřuje k tomuto bodu i celý japonský tým prokázala vlastně i soutěž mužů nebo i Mao Asada, která po rozporuplném začátku sezóny opět našla skokanskou jistotu. I když jí v jízdě některé skoky opět byly počítány za nedotočené, oproti krátkému programu už byl dotočený trojitý axel, který jako jediná žena předvádí.
Na třetí místo se dostala mladá Američanka Mirai Nagasu, když ve volných jízdách porazila svou krajanku Rachael Flatt, která do té doby držela bronz, o jedenáct bodů.

...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama