Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Máša a Jerome _ už spolu nebudou bruslit :(

6. února 2011 v 19:37 | Clárka |  Maria Mukhortova a Jerome Blanchard
Zasloužený trenér Oleg Vasiljev uvědomil média o tom, že kvůli problémům s financováním dále nebude pár Muchortová a Blanchard existovat.

"Po národním šampionátu jsme se snažili najít cestu jak pokračovat ve společné práci. Všechny možnosti ale zahrnovaly potřebu financí. Vzhledem k tomu, že jsme se umístili jako 7. a nedostali se do Sborné Ruska, stalo se nemožným obrátit se o pomoc na federaci krasobruslení a to jak v národní tak i regionální úrovni. Museli jsme spoléhat na sponzorské peníze. Zájem byl - chtěli nám poskytnout finance. Ale bez podpory národní federace bylo pokračování v naší práci velmi problematické. Proto jsme se rozhodli po 3 až 4 týdnech hledání různých možností náš projekt uzavřít. Každý z nás má své životní plány a tuto jejich součást jsme přehodnotili.

Našim plánem A bylo dostat se do Sborné Ruska a účastnit se šampionátů Evropy a světa. Plán B potom zahrnoval možnost, že náš start na národním šampionátu nebude dobrý a do Sborné se nedostaneme. Chtěli jsme potom lépe naše programy zajezdit v jiných připravovaných závodech. Tento plán ale nefungoval. K tomu bychom potřebovali mít umístění na 4., max. 5. pozici. Pro to, co skutečně proběhlo, jsme měli plán C. Přeskupit se a začít trénovat skutečné programy a ne tu rychlovku, co jsme spíchli za několik neděl. Jenže k tomuto kroku jsou zapotřebí finance a ty jsme nenalezli v potřebné míře.

Podle toho, jak postupně umírala jedna varianta za druhou, jsme došli k závěru, že cesta kupředu dál prostě již není. Sedli jsme si, pohovořili a přijali toto řešení.Oleg Vasilijev dodává, že pár se nerozpadl, pouze pozastavil svoji činnost dokud se nenajdou peníze ...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama