Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Vexilu v Moskvě pro zdokonalení,mistři Francie zkoušeli své brusle na stadionu Lyon-Baraban

14. ledna 2011 v 15:45 | Clárka |  Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat
Nathalie Pechalat (25 let) a Fabian Bourzat (28 let) "rozjížděli" své nové brusle tento týden v Lyonu-Baraban,předtím než odjedou na tři týdny do Ruska stavět jejich nové programy po boku jejich trenéra Alexandera Zhulin, se kterým trénují už rok.

"Jsme velice spokojení s uplynulou sezonou.Hodně lidí konstatovalo naše zlepšení co se týče základů bruslení, lehkosti páru, rychlosti přesunů.Tohle vše nás právě motivovalo k odjezdu do Ruska" chválí se v duchu mistři Francie, titulovaní v Colmaru při absenci jejich starších kolegů Delobel a Schoenfeldera.
"Po týdnu prázdnin v květnu se vrátíme v červnu do Lyonu,abychom tu pracovali s Kader Belmoktarna naší choreografii na suchu (skupina Kafig....choreografie jejich volné "šílenství" z roku 2007-2008-pozn.).Stále spolupracujeme s lidmi,kteří nás už dříve podporovali v Lyonu jako například stylistka Marlene Weber,která nám šije kostýmy.Téma pro příští rok,folklor, je velice rozsáhlé.Už nás inspirovalo k Flamencu.Co se týče volné,už máme nějaké nápady,ale chceme si ponechat moment překvapení až do Masters"
Co se týče jejich přizpůsobení se v Rusku,oba pokračují dálkově ve studiu,zároveň se adaptujíce na pět až šest hodin tréninku denně.Po své šestiměsíční stáži u Pierra Fabreho se Nathalie chystá zapsat na Moskevskou Univerzitu finančnictví.Fabian pokračuje ve svých hodinách osteopatie dálkově.
"Bez Pierra Fabra,našeho partnera,který nás podporuje až do Olympiády ve Vancouveru, bychom si nemohli toto dobrodružství dovolit.Teď už jsme si zvykli.Ruská krasobruslařská škola klade mnoho nároků na ledě,kde je potřeba být na sebe co nejtvrdější (práce na biomechaniku) i mimo něj (stretching,pružnost,řízení práce nohou) přiznává.
Nathalie a Fabian,jsou spokojení,že se mohli účastnit 18-19. dubna první týmové světové soutěže v Tokyu."Je škoda, že termín nebyl lepší,ale porazili jsme mistry Evropy Khokhlovou-Novitského.A navíc,ve francouzské výpravě teď panuje skvělá atmosféra ".

..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama