Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Saša Žulin - Udělám všechno, aby mí francouzští žáci Pechalat s Bourzatem vybojovali ve Vancouveru medaili.

14. ledna 2011 v 15:47 | Clárka |  Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat
O svých svěřencích: Pokusím se udělat všechno možné i nemožné, co budu schopen, pro to, aby mí francouzští žáci - Natalie Pechalat a Fabien Bourzat vybojovali ve Vancouveru medaili. Moc se mi líbí, jak oba pracují a s vystoupením v Paříži jsem rovněž spokojen. Děcka se ukázala být velkými bojovníky. A jak je vidět, ruští trenéři ještě něco umí a znají.

O návratu páru Delobel - Schenfelder: Je to obrovská konkurence a všechno bude jasné až po šampionátu Francie. Pochopitelně, bude složité stát proti M. Zazoui, která má ve své zemi obrovskou autoritu a požívá velké úcty. Navíc se velmi kriticky vyjádřila k odchodu svých žáků ke mne. Nelibě to nese a vyvíjí velké úsilí, aby mohla "zakopat" můj pár co nejhlouběji to půjde.

O páru Virtue - Moir: Tento pár se mi moc líbí. Nicméně v jejich bruslení prosakuje ještě něco juniorského-mládežnického. Házejí to specialistům přímo do očí. Nejprve se tanec rozhoří, ale už někde ve druhé minutě se ti chce spát. Dost možná, že mladí lidé ještě do podobné hudby nedorostli. Ačkoliv, soudě dle toho, jak kanaďany stylizují a vyvyšují porotci těsně přede dveřmi Her ve Vancouveru, budou patřit k horkým kandidátům na olympijské zlato.

..
 


Anketa

S kým to Julie nejvíc sluší ?

č.1 29.9% (40)
č.2 24.6% (33)
č.3 45.5% (61)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama