Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Pechalat a Bourzat trénují u Žulina

14. ledna 2011 v 15:43 | Clárka |  Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat
Nathalie Péchalat a Fabian Bourzat, slibný francouzsky tanečný pár, potvrdil rozhodnutí odejít z Francouzska a trénovat pod vedením Alexandra Žulina v Moskvě. Péchalat a Bourzat jsou na druhém místě v žebříčku francouzských párů a jsou mnohými považováni za hlavní adepty na evropské a světové pódium pro tuto sezónu. Na Evropě se umístili na 5. místě a ve světě na 7. místě.

Duo ukázalo rychlý progres v jejich posledních dvou sezónách, s krasobruslařským stylem, který je technický a plynulý. Jejich programy dávajú důraz na originalitu a rychlost. Pechalat a Bourzat sa stali také favoritami publika s originálními programi.

Péchalat a Bourzat trénovali v Lyone, ve Francouzsku posledních 10 let po boku Mariny Anissiny a Gwendala Peizerata, kteří vyhráli zlatou olympijskou medaili v Salt Lake City 2002 a po boku Isabelle Delobel a Oliviera Schoenfeldera, světových šampiónů z roku 2008.

"Fakt, že Isabelle a Olivier se právě rozhodli ukončit trénování a závodění na další dvě sezóny, nám pomohl udlat toto rozhodnutí," pověděla Pechalat.

Ve skutečnosti sa tyto dvě dvojice dělili o trenéry (Muriel Boucher-Zazoui a Romain Haguenauer) a o  led v Lyone a trénovat dvě dvojice , se vždy ukázalo jako těžká výzva pro krasobruslařskou školu. .

"Žádné rozhodnutí není  jednoduché. Ještě stále děkujeme našim trénérům, že nás dali dohromady a za celou práci, kterou jsme za celých 10 let udělali.

..Péchalat a Bourzat potvrdili silné puto, které existuje se Žulinom, jako první důvod jejich přechodu: "Měli jsme s ním vždy dobrý profesionální vztah minulý rok, když jsme s ním šli trénovať na 3 týdny do Moskvy minulé leto a další týden jsme s ním strávili mezi evropským a světovým šampionátem. TJe to tréner, který nám může nejvíc pomom zdokonalit se."

Žulin dovedl svoje hvězdné žáky, Tatianu Navku a Romana Kostomarova, k olympijskému zlatu v Turíne 2006.

Péchalat a Bourzatove ambice jsou dosáhnout olympijskému pódiu ve Vancouveri 2010. "Naše rozhodnutí znamená pro nás velké oběti,,  budeme muset studovat z ciziny / oba jsme na univerzitě v Lyonu. A budeme si muset najít nový život v novém městě a krajině. Avšak věříme, že je to pro nás nejlepší cesta, jak dosáhnout našeho snu a cíle.

Často jsme považováni za " mladý nástupce" Delobelové se Schoenfelderom, Pechalat a Bourzat udělali  ve svém životě velký krok, aby byli považováni za hlavní tanečný pár vlastním přičiněním. Ve skutečnosti už jsou a je tu malé podezření, že originalita, kterou vytvořili ve svém krasobruslení, jeiich technické zdatnosti a způsob, jakým přitahují publikum na celém světě, bude tou největší výhodou, aby jejich úspěch přišel.
 


Anketa

Jaká Krasobruslařka se ti líbí nejvíc ?

Julia Obertas 12.3% (248)
Maria Mukhortova 4.4% (88)
Aliona Savchenko 6.1% (124)
Dorota Siudek 4.1% (83)
Albena Denková 4.2% (84)
Oksana Domnina 4.7% (95)
Kimii Meissner 4.7% (95)
Sasha Cohen 6.5% (131)
Mao Asada 4.7% (95)
Miki Ando 4.4% (88)
Kiira Korpi 6.8% (137)
Elena Sokolova 4.8% (98)
Yu-Na Kim 4.7% (96)
Irina Slutskay 5.5% (111)
Tanith Belbin 4.5% (92)
Ksenia Makarova 4.3% (86)
Alena Leonova 4.6% (94)
Fleur Maxwell 4.5% (90)
Sarah Meier 4.3% (87)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama