Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

ME v krasobruslení: Boček nepostoupila z kvalifikace do hlavní soutěže

25. ledna 2011 v 21:19 | Clárka |  Novinky
Reprezentantka České republiky Martina Boček nepostoupila z kvalifikace do hlavní soutěže mistrovství Evropy v krasobruslení, které se koná od 24. do 30. ledna v Bernu ve Švýcarsku. Slovenská zástupkyně Alexandra Kunová se díky umístění slovenské krasobruslařky na minulém šampionátu posunula automaticky do hlavní soutěže.

Česká republika má tak bilanci postupu z kvalifikace do hlavní soutěže 1:1. Martina se ziskem 61,67 bodu za svou volnou jízdu obsadila 13., tedy třetí nepostupové, místo. Svůj boj o hlavní soutěž včera ale bravurně zvládli reprezentanti v tancích na ledě Lucie Myslivečková a Matěj Novák.

Krátké programy žen jsou na programu až v pátečním odpoledni, volné jízdy pak v závěrečném bloku soutěží v sobotu 29. ledna.
Již zítra se však naplno rozhoří boje o medaile v soutěži tanců na ledě a sportovních dvojic. V obou kategoriích má Česká republika své zástupce, mezi sportovkami Kláru Kadlecovou a Petra Bidař, mezi tanečníky již výše zmiňované Lucii Myslivečkovou a Matěje Nováka.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama