Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Rozhovor s Janou Khoklovou

2. července 2010 v 20:14 |  Novinky
Nám s Andrejevem se všechno podaří.

Šampionka Evropy 2009 v tancích na ledě, Jana CHochlová, sdělila novinářům, že věří tomu, že jejich nový pár s Fedorem Andrejevem má budoucnost.

"Já věřím, že náš pár bude úspěšný. Zkoušeli jsme bruslit společně - zvedačky, piruety, skluz - všechno se nám dařilo. Hudba pro další sezónu je nyní ve schvalovacím procesu. Igor a Marina o ní vedou velmi živou diskusi. Povinný tanec se Fedor naučil. Dostatečně rychle se učí novým prvkům, je to velmi cílevědomý partner. Padli jsme si do noty velmi snadno."

O Sergeji Novitském: "Teď Sergej odpočívá v Řecku. Co druhý den si telefonujeme. Dva roky za sebou jsme oddechovali u moře v Řecku společně, ale letos, z pochopitelných důvodů, se dovolené neúčastním. Bylo mi příjemné slyšet Serjožu, když říkal, že je jim tam moc dobře, ale chybím jim tam. Budeme se určitě i nadále stýkat. Vynasnažíme se, abychom se vzájemně ani v tomto životě neztratili. Ale jsem také sportovkyně. Musím jít dál, kupředu, mířit k výšinám ... dobře reprezentovat v Soči."

..
Nový pár pochválila i Tarasovová, která se vyslovila, že je dobře, že se věcmi kolem Chochlové zabýval svaz tak rychle a že nechal vzniknout tento pár. Podle ní je Jana velmi talentovaná a bylo by škoda nechat ji svému osudu. Pár Chochlová a Andrejev má prý jistě budoucnost. Myslí si, že se jim může podařit překvapit.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama