Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Japonskému krasobruslaři zničila medailový sen rozvázaná tkanička

19. února 2010 v 19:15 |  Novinky
Po krátkém programu byl čtvrtý a dělal si naděje: kdyby to vyšlo, můžu mít medaili. Do volné jízdy dal japonský krasobruslař Nobunari Oda všechno, přesto neuspěl. Kvůli rozvázané tkaničce na brusli.

POHROMA. Japonský krasobruslař Nobunari Oda doplatil na rozvázanou tkaničku.

POHROMA. Japonský krasobruslař Nobunari Oda doplatil na rozvázanou tkaničku.

Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.


Je to moje chyba, já si přeci zavazuji brusle," řekl podle agentury Reuters po závodě zdrcený Oda. "Prostě si příště budu muset dát pozor, aby se něco podobného neopakovalo."

Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.

Všechno se sesypalo najednou: nejdřív spadl při trojném skoku, a potom, ačkoliv rychle vstal, musel jízdu přerušit. Kolem pravého kotníku mu totiž vlály konce rozvázané tkaničky.
Jízdu přerušil, má na to právo. K nápravě mu rozhodčí dali tři minuty. Rychle zajel k trenérovi a kvapem dal všechno dohromady.
Stresovou situaci zvládl, ale koncentrace na medailovou jízdu byla fuč. Oda byl nakonec rád, že v konečném pořadí skončil sedmý. Vyhrál Američan Lysacek.

TADY JEŠTĚ VŠECHNO V POŘÁDKU. Jenomže pak Japonec Oda doplatil na tkaničky.

Nobunari Oda doplatil v olympijském závodě na přetrženou tkaničku. Závadu sice rychle odstranil, ale stálo ho to boj o medaile.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama