Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Alexej se chystá oženit s Táňou Totmianinou

25. března 2009 v 19:10 |  Novinky

Alexej se chystá oženit s Táňou TotmianinouJeště nedávno 29letý sportovec tvrdil ve své knize Naprolom, že se ženit nehodlá dříve, než mu bude 40 let. Fanynkám ztuhl úsměv. Jak ale dnes Yagudin přiznává, je odhodlán posunout svůj život o desítku let kupředu. Prý je připraven rozloučit se se staromládeneckým životem a vstoupit takříkajíc pod čepec.


Svatba
K oltáři povede krasobruslař svou kolegyni ve sportu, 27letou Tatianu Totmianinu. O tom, že se hrdinové show Lednikovij Period rozhodli spojit navždy své životy se začalo mluvit v průběhu turné.
Po rozchodu Alexeje s členkou skupiny Fabrika, blonďatou Sašou Saveljevovou, začal Alexej hovořit o svých citech o půl tónu tišeji. S Táňou se znal div ne od dětství. Krasobruslení je sport, který rychle udělá z mladých lidí zodpovědné dospělé. Není jim ani třicet a už mají oba za sebou několik milostných románů, z nichž každý se zdál být láskou na celý život. A nyní se Alexej rozhodl spojit svůj osud se ženou příbuzného založení, s věrnou přítelkyní, která vždy byla v případě potřeby vedle něj. Alexej i Táňa jsou z těch, kteří zbytečně nedemonstrují na veřejnosti své city a bolesti. Poté, co si oba dva odbyli několik vztahů, z nichž nic nevzešlo, pochopili, že dále už bez sebe nepůjdou ani na krok. Od těch dob již uplynul rok a podle všeho jsou Alexej s Táňou stále stejně nerozluční.
Románek
Ve volných chvílích v Moskvě tráví čas Alexej s Táňou velmi jednoduše tak, jak se jim to líbí. Tito dva dokáží na libovolnou hudbu trsat na ledě, ale nikoliv v soukromém životě, pod taktovkou pulsující glamour Moskvy. Na turné sdílejí jeden hotelový pokoj a nijak tím nepohoršují kolegy, kteří o jejich vztahu dávno vědí a hovoří o něm s vrcholnou vážností. Novinka o nadcházející svatbě nijak kolegy nepřekvapila. Vždyť románek mezi Alexej a Táňou vznikal před jejich očima. Lěša dokonce i požádal Táňu o ruku přímo během vystoupení. "Bylo to velmi romantické, a patrně jsme to ani neměli slyšet," říká jeden z dalších krasobruslařů, "ale přihodilo se to." Tihle dva nikdy nic neanoncují, nevystavují na odiv a nevnucují veřejnosti. Je jim dobře tak - jednoduše ve dvou, po domácku.
Nejvíce oba olympijské šampiony sblížila velmi smutná životní událost v životě Tatiany. Po těžké havárii ztratila maminku. Alexej tehdy neváhal změnit či zrušit své smlouvy, omluvit se ze všech vystoupení a stál celou dobu své družce po boku. Natalii Totmianinu se snažili zachránit, ale zranění se ukázala být smrtelná a ona nakonec po několika mučivých dnech zemřela v nemocnici. Pochovali ji v rodném Sankt Peterburgu. Alexej pomáhal Tatianě přežít všechny tyto hrozné chvíle. Vzal na sebe všechny smutné povinnosti, organizoval důstojný pohřeb, vše platil. Celou dobu se nehnul od své milované ... nyní již snoubenky. Jen bůh ví, jak moc Táňa ocenila v té chvíli jeho chrabré mužské rameno.
Datum svatby ještě není známé, zato před pár dny se slavil jiný svátek, narozeniny Lěšy.
Oslava
Yagudin oslavil své 29. narozeniny v úzkém kruhu s Totmianinou. Známý dříč byl jako vždycky v práci, protože jeho narozeninový den vycházel na natáčení Lednikového Perioda - Doby ledové. Večeře byla zorganizována živelně, po posledním natáčení vystoupení, jehož se účastnil právě Alexej se svou partnerkou v show - Valerií Lanskou. Podle slov kolegů nečekal žádnou oslavu. Dlouholetí přátelé a kolegové ale nemohli nechat odejít Yagudina bez narozeninového popěvku a přípitku, byť jen skromného, rychlého ...
Show
Na začátku natáčení poblahopřáli Alexeji jeho kolegové, přátelé a Yagudinův telefon, jemuž tak často hrozí rozbití, nepřestával vyzvánět. Nicméně Alexej, bez ohledu na významné datum a velkou pozornost, která k němu byla v ten den upřena, přijímal zdrženlivě slova blahopřání a stále zůstával soustředěným, vážným. Byl před ním důležitý duel v projektu. Yagudin se připravoval na vystoupení v TV show stejně vážně jako kdyby se právě účastnil svých třetích bojů o olympijské zlato. A vystoupení se mu podařilo. Bylo svěží a nezapomenutelné. Ve svém oslavném vystoupení se Alexej vrhnul konkurovat samotnému Johnny Deppovi, když sehrál výborně kapitána Jacka Sparowa z kinofilmu Piráti z Karibiku.
Jeho partnerka, Valerie Lanská se nakonec neudržela a vyznala bezmála Lěškovi svou lásku.
"Lěšočko, já tě mám tolik moc ráda! Jsem tak šťastná, že spolu tvoříme dvojici. Všechno nejlepší k narozeninám!"
Ani moderátor projektu, Marat Bašarov nezůstal pozadu. "Lěšo, myslím, že Johnny Depp by si u tebe měl brát hodiny herectví a hlavně scénické mimiky," nešetřil Marat slovy chvály po vystoupení.
"Ach, jaké nožky," vyhrkla Tatiana Tarasovová, trenérka Yagudina a v tomto momentě vedoucí poroty Lednikového Perioda. "Jako kdyby mu nedělali žádné operace. Jako by nic nikdo neřezal, nic nezašíval. Pořád stejně na ledě poletuje!"
Oslava
Natáčení skončilo kolem 7 hodin večer. Alexej byl jedním z posledních, kdo opouštěl stadion v doprovodu Tatiany Totmianiny. Kolegové z projektu, kteří měli za úkol počkat na zvonek oznamující konec, až po posledním vystoupení oslavence, se také rozjeli domů. Alexej údajně ještě nevěděl jak se chystá oslavit své narozeniny a slíbil, že o tom své přátele a kolegy uvědomí později. Naložil do auta balíčky s dárky a hromadu květin a vydal se na cestu domů. Tatiana následovala Alexeje ve svém vlastním džípu. Teprve pozdě večer, když už byl pracovní den za ním, Alexej si dovolil uvolnit se.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama