Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Mistrovství Japonska

29. prosince 2008 v 16:43 | Clárka |  Novinky
Mistrovství Japonska :

Od 25. do 27. prosince se v japonském Naganu konal národní šampionát. Třetí titul v kariéře si odnesla favoritka Mao Asada. Ta předvedla ve volné jízdě dokonce dva trojité axely, rozhodčí ale oba skoky ponížili na dvojité. Stříbro v kategorii žen získala zkušená Fumie Suguri, která zde zajela nejlépe hodnocenou volnou jízdu. Bruslařka, která 31. prosince oslaví 29 let, se díky zisku této medaile po dvou letech dostala do světového týmu. Mistryně světa z roku 2007, Miki Ando, si odnesla bronz. Členka loňského světového týmu a pátá žena z nedávného finále Grand Prix, Yukari Nakano, skončila na pátém místě, a proto letos nedostane šanci zúčastnit se březnového mistrovství světa. V mužích suveréně zvítězil Nobunari Oda. Druhý skončil Takahiko Kozuka.