Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Říjen 2008

Miki Ando: "Se třetím místem na Skate America jsem spokojená."

29. října 2008 v 11:11 | Clárka |  Miki Ando
Miki Ando: "Se třetím místem na Skate America jsem spokojená."

Miki Ando, japonská krasobruslařka, která skončila na Skate Amerika na 3. pozici o svém umístění řekla: "Pro svůj volný program jsem si vybrala hudbu z Gissele. Tak nějak se stalo, že také Yukari Nakano si vybrala pro svou jízdu tuto hudbu. Nijak mě to neznepokojuje. Říkám si, že diváci alespoň snadněji ohodnotí, která z nás je lepší a lépe hudbu předvede. Vlastně je to jakýsi doplňující stimul a snaha předehnat soupeřku. Se svým umístěním jsem spokojená. Třetí místo není špatné. Rozhodla jsem se nevyplnit několik složitých skoků a zaměřila jsem se spíše na kvalitu provedení elementů. Myslím si, že není chytré riskovat provádění složitých kombinací hned v úvodu sezóny. Ačkoliv na Grand Prix Číně bych ráda zařadila do jízdy čtverný Salchow."


Belbin a Agosto představí nové programy na poháru Grand Prix

21. října 2008 v 15:49 | Clárka |  Tanith Belbin & Benjamin Agosto
Belbin a Agosto představí nové programy na poháru Grand Prix

Moc chceme vystoupit tak, abychom všem dokázali, že to, co se přihodilo na Mistrovství světa - naše 4. příčka, není ničím jiným, než náhodou. Po neúspěchu na MS jsme odjeli z Detroitu, abychom začali spolupracovat s výbornými trenéry, Natalií Liničuk a Genadijem Karponosovem. Myslíme si, že nám právě oni mohou pomoci dojít k nejvyšší mistrovské úrovni v našem sportovním odvětví.Velmi mnoho jsme pracovali poslední měsíce. Tak například jsme trénovali na 4 rozměrově různých kluzištích, což by mělo přispět k naší jistotě na ledě. V tomto roce předvedeme něco, co jsme ještě nikdy nedělali. Program na Toscu na Pucciniho je plný emocí, dramatu a síly samotné hudby. Veliká rychlost a nové, úžasné kostýmy. Myslíme si, že to bude náš nejlepší program."


Videoklip - Tenkej Led

21. října 2008 v 15:37 | Clárka |  Tomáš Verner
Videoklip - Tenkej Led

Tomáš Verner a Lucka Vondráčková ...


Cenka za Bleskajdu č. 1

21. října 2008 v 15:30 | Clárka |  Bleskajdy
Cenka za Bleskajdu č.1

Pro domiseek*


Bleskovka č. 1

10. října 2008 v 18:11 | Clárka |  Bleskajdy
Bleskovka č. 1 :

Takže je to velmi lehké napište mi :

  1. Jméno tohohle úžasnýho krasobruslaře
  2. Jestli jezdí sám nebo v páru
  3. Něco zajímavýho o něm ( COKOLIV )
  4. Co chceš na diplomek
..První 3 vyhrávají ..ClárkaKiira Korpi - Fotečky ( Hezounký )

10. října 2008 v 17:43 | Clárka |  Kiira Korpi
Kiira Korpi - Fotečky ( Hezounký ):Kiira Korpi se na začátku sezóny ke sportu nevrátí

10. října 2008 v 17:35 | Clárka |  Kiira Korpi
Kiira Korpi se na začátku sezóny ke sportu nevrátí :


Finská krasobruslařka Kiira Korpi, která nedávno ohlásila svůj návrat k amatérskému sportu po vyléčení zranění, se poháru Finlandia Trophy, který proběhne od 9. do 12. října 2008, nezúčastní. Korpi trápí bolesti nohy, které jsou podle všeho zaviněny nepřiměřeně velkým zatížením na trénincích. V posledních dnech se bolest vrátila a doprovází ji zánět a vysoké teploty. Lékaři nejsou schopni prozatím najít příčinu zánětu. V tomto okamžiku pracují s Kiirou Korpi nejlepší specialisté finské sportovní medicíny. Krasobruslařka netrénovala celý srpen a když se v průběhu září vrátila na led, nebyla schopna zařadit úspěšně do programu trojité skoky. S ohledem na nejasnou příčinu zranění se návrat Kiiry Korpi na vrcholnou formu a do závodů odkládá na neurčito.
Sasha Cohen obnovila trénink - Chce závodit na olympiádě 2010

10. října 2008 v 17:34 | Clárka |  Sasha Cohen
Sasha Cohen obnovila trénink - Chce závodit na olympiádě 2010 :

Stříbrná medailistka z posledních olympijských, Sasha Cohen, která se od roku 2006 nezúčastnila žádných mezinárodních závodů oznámila, že se po dvou a půl letech vrátila k tvrdému krasobruslařskému tréninku a chce se zúčastnit olympijských her v Kanadě v roce 2010.

"Příští sezónu chci zase závodit. Hodně jsem bruslila a těším se, že začnu zase soutěžit. Teď se chci soustředit zase jen na bruslení." řekla Cohen, která si během posledních dvou let kromě účasti v exhibicích vyzkoušela i hereckou kariéru. Kdy se mladá Američanka objeví na mezinárodních závodech zatím není jisté. Účast na nadcházejícím březnovém světovém šampiónatu však údajně nestihne.