Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Ingo Steuer bude trénovat dvojici Volosozhar a Morozov

27. června 2008 v 15:39 | Clárka |  Tatiana Volosozhar a Stanislav Morozov
Ingo Steuer bude trénovat dvojici Volosozhar a Morozov

Známý, v minulosti úspěšný krasobruslař, dnes německý trenér Ingo Steuer přistoupil k tréninku ukrajinské dvojice Tatiana Volosozharová a Stanislav Morozov. Steuer se stará již několik sezón o vzestup sportovní dvojice Aliona Savchenko a Robin Szolkowy.

Dříve trénoval ukrajinský pár jmenovec Stanislava, Nikolaj Morozov, který má trvalou školu sportovců v USA. Na dotaz médií bylo sděleno, že Morozov bude Steuerovi pomáhat i nadále při sestavování programů.

Steuer je v tuto chvíli stále ještě v nemilosti u Německé krasobruslařské federace, jejich vzájemné vztahy nejsou dobré. Trénink Aliony a Robina nebyl nijak hrazen a všechny náklady byl nucen Steuer hradit ze své vlastní kapsy. Německá federace vytýká skvělému sportovci jeho údajné blízké vztahy a spolupráci s bývalou komunistickou výzvědnou službou Stassi. I přesto zůstává trenér se svými svěřenci v Německu.

Rovněž Aliona Savchenko je původem z Ukrajiny. Za zmínku stojí, že kdysi byla právě ona partnerkou Stanislava Morozova a dobyli nejednoho úspěchu na ledě.
 


Komentáře

1 Clárka Clárka | 27. června 2008 v 15:49 | Reagovat

díky za info :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama