Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

"Američané to nebudou mít jednoduché, dokud bruslíme!"

3. května 2008 v 16:16 | Clárka |  Oksana Domnina & Maxim Shabalin
"Američané to nebudou mít jednoduché, dokud bruslíme!"
Maxim Shabalin
 • Maxime, jak to máte se zdravím? Kdy se vrátíte na led?

  18. března jsem prošel operací menisku. Od té doby se stále rehabilituji, plavu a dělám kurs kryoterapie. Myslím, že za několik týdnů budu moci vyjet na led a obnovíme s Oxanou tréninky. Nicméně závazně sdělit datum mého triumfálního návratu na led nemohu ... to bude opravdu záviset na mnoha faktorech. Především na stavu mého zdraví a také na doporučení lékařů.

  Jaké jsou plány na období mezi sezónami?

  Zatím je těžké mít přesné plány, protože nevím, kdy budu moci obnovit plný trénink a jak nám to znova půjde na ledě. Ale každopádně asi zkrátíme naše obvyklé prázdniny, díky těm současným jarním, i když byly vynucené. Ale musím říct, že ani teď se neflákáme. Sedíme, promýšlíme nové programy a hudbu.

  A už máte něco konkrétního?

  Ne, zatím ne. Více přemýšlíme nad originálním programem. Tématem pro další sezónu jsou melodie z let 20. až 40. minulého století. To je obrovský kulturní rozměr. Takže stále sedíme a posloucháme všechny styly a hudební nápady toho období. Některé z těch skladeb jsem opravdu slyšel poprvé v životě. Je to velmi zajímavé! Předpokládám, že tak jak jsme v minulé sezóně vidělo mnoho výrazově odlišných Kalinek, uvidíme příští rok spoustu foxtrotů a quickstepů, což je velmi lákavá a blízká varianta zejména pro Američany. Tato tématika je jim mnohem bližší než nám. Ale nemyslím, že je necháme jen tak snadno využít této výhody. Nebude pro Američany snadné a bezbolestné bruslit, když jsme my na ledě. (směje se).
 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama