Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Jana Khokhlova & Sergei Novitski jsou se známkami spokojeni

24. března 2008 v 18:38 | Claire |  Novinky
Jana Khokhlova & Sergei Novitski jsou se známkami spokojeni

Ruští tanečníci Jana Khokhlova & Sergei Novitski jsou spokojeni i se svým vystoupením i s jeho ohodnocením na světovém šampionátu, který právě proběhl v Goteborgu. Stali se bronzovými medailisty.

"Jsme velice spokojeni s tím, jak jsme zajeli na světovém mistrovství a také s tím, jak nás ocenili," říká Sergej Novickij, jehož slova použily i oficiální stránky šampionátu. "Tento turnaj se pro nás stal dalším velkým krokem kupředu."

Pár zaujal první místo v Ruské sborné po té, co se pro zranění museli účasti vzdát Oxana Domnina a Maxim Šabalin. "Byl to pro nás nesmírný psychologický tlak. Hlavně před volnými jízdami", přiznává Novickij ... "ale ve chvíli, kdy jsme vyjeli na led, pokusili jsme se odhodit všechny naše starosti a jednoduše zabruslit tak, abychom ukázali všechno co umíme."

Jana Chochlová přiznává, že ačkoliv doufala a věřila v boj o medaile, bronz je pro ni stále ještě jako šťastný sen. "Nemám v sobě žádné emoce," říká Jana, "sice jsme sem přijeli bojovat o medaile, ale nyní je všechno kolem jako kdyby to byl jen sen. Druhé místo po dvou částech soutěže přiblížilo naše medailové pozice k realitě a nám dalo velikou naději a popud k tomu, abychom byli bojovní. Nakonec se podařil bronz - a to je nádhera - bronz ze Světa!"

Před ruským párem se umístili jen Francouzi Isabelle Delobel a Olivier Schenfelder a kanadský pár Tessa Virtue a Scott Moir. Bronz z tanců se stal jedinou medailí pro ruskou účast. Minulý šampionát proběhl zcela bez ruských medailistů.

 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Komentáře

1 Mafinka Mafinka | 24. března 2008 v 18:38 | Reagovat

Ahojky, chtěla bych vás poprosit jestli byste mi nenapsali na blog nějakej komentářík...pokud nechcete tak nemusíte, ale sorry za reklamu... http://ludenky.blog.cz

2 Clárka Clárka | 24. března 2008 v 19:50 | Reagovat

jj písnu :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama