Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Kimmie Meissner změnila trenéra

26. února 2008 v 18:00 |  Kimmie Meissner

Kimmie Meissner
  • Mistryně světa z roku 2006, Kimmie Meissner (18), se šest týdnů před mistrovstvím světa rozhodla opustit svou dlouholetou trenérku Pam Gregory a přesedlala ke "specialistovi na techniku" Richardu Callaghanovi. Ten dovedl k olympijskému zlatu například krajanku Meissner, Taru Lipinski, v roce 1998.

"Bylo těžké říct si sbohem. Byli jsme s Pam společně celou věčnost. Tahle změna přichází pouze do Mistrovství světa, co bude potom, nevím," řekla Meissner. "Prostě se něco muselo změnit, nemohla jsem už tak dále pokračovat." dodala.

Meissner se poslední dobou potýkala s velkými výkonnostními výkyvy. Na Finále Grand Prix ve volné jízdě třikrát upadla a skončila na posledním místě. Téměř podobný osud jí čekal i při obhajobě titulu na Mistrovství USA, kde skončila až sedmá. Díky nízkému věku závodnic, které skončily před ní se jí ale podařilo na březnový světový šamiponát (kde je start povolen od 16ti let věku) nominovat .