Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Zlato mě nezmění, tvrdí Verner

27. ledna 2008 v 21:27 |  Tomáš Verner

Zlato mě nezmění, tvrdí Verner

26.01.2008 08:27 - Z á h ř e b - (Od zvláštního zpravodaje MF DNES) - Kdysi velký talent. Pak odepisovaný muž. Od čtvrtečního večera mistr Evropy. "A přece zůstanu stejný," říká Tomáš Verner. Krasobruslař, který ovládl záhřebský led. Až za ním se ve výsledcích seřadili rivalové Švýcar Lambiel a Francouz Joubert.

Titul tedy váš život nezmění?
Z mého pohledu moc ne. Budu mít na ledu o kousek větší sebedůvěru, posunul jsem se dál oproti loňskému šampionátu. Tehdy říkal Brian Joubert, že měl obrovskou výhodu, protože na rozdíl ode mne už znal, jak se bojuje o titul. Já tím loni ve Varšavě prošel poprvé. Letos jsem už nějaké zkušenosti měl, i když pořád ještě jsem nebyl klidný a připravený, jak bych si představoval. Honila se mi hlavou spousta zbytečných věcí. Přesto jsem se nakonec dokázal soustředit na výkon, který stačil na titul. Toho si cením.
Měl jste v hale tolik fanoušků z různých koutů světa. Vnímal jste jejich hlasivky?
Určitě. Nechci přeceňovat svoji vlastní úlohu, protože i ti fanoušci pro mě znamenají moc. Jen chci uvést na pravou míru jednu věc, o které se diskutovalo na mých webových stránkách: Že si nevážím českých fanoušků a mám radši ty japonské. To je nesmysl! Vážím si každého člověka, který mi fandí, ať sedí doma u televize, je na stadionu nebo se prostě jen zajímá o tenhle sport. Není podstatné, jestli ti lidé jsou z Česka%
 


Komentáře

1 achutel achutel | 23. března 2008 v 23:05 | Reagovat

Toto je vzkaz pro Tomáše Vernera: Možná by stálo za to ubrat na těch seběvědomých gestech po vydařeném závodě, méně sbírat plyšová srdce a více se soustředit na další závod. Co říkáš???

2 Clárka Clárka | 24. března 2008 v 16:49 | Reagovat

no hold se mu to teď nepovedlo..měl nervy to se může stát každýmu..nemyslíš ?

3 Nanny Nanny | 11. července 2015 v 11:38 | Reagovat

Ale vás může zlato změnit, zvláště, když do něj budete spořit:

http://www.investicnizlato.cz/sporeni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama