Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Ve stínu slavnějších sourozenců

9. května 2007 v 17:36 |  Novinky
  • Řada známých krasobruslařů a krasobruslařek se může pochlubit tím, že má sourozence, který také bruslí na mezinárodním bruslařském poli. Tito bruslaři většinou nedosáhnou takových úspěchů jako jejich slavný bratr či sestra, rozhodně však stojí za zmínku. Zde se můžete dozvědět něco o těch, kteří žijí "ve stínu" slavnějších členů své rodiny.

    Mai & Mao Asada
  • Mai Asada - Starší sestra Mao Asada . Trénuje společně s Mao pod vedením Rafaela Artuniana v USA. Na letošním Mistrovství Japonska skončila osmá. Sbírá zkušenosti i na mezinárodních soutěžích.

  • Karen Kwan - Starší sestra Michelle Kwan . Obě sestry začínaly bruslit společně pod vedením trenéra Franka Carolla. Karen sice nikdy nedosáhla takových úspěchů jako její o dva roky mladší sestra, byla však známá svým elegantním stylem bruslení a zdařilými trojitými skoky. Jejím nejlepším umístěním bylo 5. místo na Mistrovství USA v roce 1996. V roce 1997 opustila amatérské bruslení, aby se mohla věnovat studiím.
  • Sarah & Emily HughesEmily Hughes - Mladší sestra Sarah Hughes. Ze počátku byla ve stínu své slavnější sestry, v současné době je také ona uznávanou bruslařkou na seniorském soutěžním poli. Na olympijských hrách 2006, kam se původně dostala jen jako náhradnice skončila sedmá. Z Mistrovství USA 2007 si odnesla stříbrnou medaili. Úspěchy sbírá i v mezinárodní sérii Grand Prix.
  • Veronique & Isabelle DelobelVeronique Delobel - Sestra - dvojče Isabelle Delobel. S partnerem Olivierem Chapuisem závodila za Francii v kategorii tanečních párů. Společně skončili čtvrtí na Mistrovství Francie 2000. V roce 2002 obsadila s novým partnerem Mickaelem Zenzinim na národním mistrovství rovněž čtvrté místo.
 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama