Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Irina Slutskay

23. května 2007 v 9:54 | Claarka |  Novinky
Irina Slutskay :

Irina Slutskaya
 • Přestože slavná krasobruslařka Irina Slucká tráví většinu času na ledě, její povahu můžete přirovnat ke kostce ledu jen stěží. Tato půvabná žena říká dokonce i prezidentovi jednoduše "Ahoj".

  Pokud zrovna krasobruslařka nepřemýšlí nad ukončením kariéry, láká ji vše nové. Spolu s olympijským šampiónem Evgenim Plushenkem si zkusila uvádění "Hvězd na ledě" a od té doby uvažuje nad prací v televizi. Také natáčela film, skočila bungee jumping a píše paměti.

  Po účasti v show "Hvězdy na ledě" Vám přišly nějaké nabídky z televize?

  Byly nabídky před "Hvězdami na ledě". Ale lidé, kteří je dělají dobře chápou, že jsem hlavně sportovkyně a nemůžu věnovat téhle práci několik měsíců. Nyní hodně hostuji, neustále jezdím po světě. Myslím, že nestojí za to, začínat s televizní činností. Dělat něco najednou - ano, ale nemůžu vyměnit krasobruslení za televizi.

  Nedávno jste si vyzkoušela práci herečky... Líbilo se Vám natáčení?

  Ano, ve filmu "Historie černé královny" hraji dívku z internátu. Malinká role, ale dala mi spoustu zážitků. Sešel se výborný kolektiv: Ivan Urgant, Emilija Spivak, Michail Efremov, Daniil Spivakovskij. Natočili jsme román podle scénáře Vaneja Urgantova! Ale vše vyprávět nebudu, nebylo by to zajímavé. Byla jsem tam pět natáčecích dní a první z nich připadl na mé narozeniny. Takže na tenhle snímek nikdy nezapomenu.

  Říká se, že jste napsali píseň...

  Zatím je ve fázi zpracování...Doufám, že tento hit brzy vznikne. Víte, sportovní kariéra dříve či později skončí. Chtěla bych si ujasnit, čím se chci ještě zabývat, kde ještě najdu takový adrenalin jako na ledě.

  Nenabídli Vám náhodou spoluúčast v "Továrně hvězd"?

  Ne, nabídli mi zahrát si v "Posledním hrdinovi". Odmítla jsem, tehdy byla závodní sezóna, nemohla jsem odjet na celý měsíc. Ale pokud by mi to nabídli teď, myslím, že bych souhlasila.

  Zdá se mi, že jste člověk, který občas jedna bezhlavě...

  Ano, i to se stává. Mám ráda snowboarding. Taky jsem jednou skočila bungeee jumping.

  V dětství?

  Ne, jela jsem se známým taxíkem po Las Vegas a uviděla jsem reklamu. Řekla jsem mu: "Půjdeme skákat". Zamíchal prstem whisky a druhý den ráno za mnou přišel a dovedl mě na atrakci. Celou cestu jsem se smála. Do té doby než mě vyvezli do výšky 53 metrů a přivázali mi nohy. To jsem se smát přestala. Přemýšlela jsem: "Proč jsem tady ale přišla!?". Skočila jsem - líbilo se! Chtěla jsem ještě jednou, ale nepustili mě. Teď toužím zajet do Afriky. Tam je stometrový bungee jumping, ze kterého padáš přímo mezi vodopády.

  Copak po uzavření smlouvy nemáte zakázáno zabývat se nebezpečnými sporty?

  O tom nemám ve smlouvě ani zmíňku. Snažím se být opatrná. Nedávno jsem chtěla skočit s padákem, ale rozmyslela jsem si to.

  Ví se, že se ráda fotografujete...

  To je pravda. Když jsem pózovala pro váš časopis, byla jsem nadšená. Ráda pracuji s profesionály.

  A chodit na večírky do klubů mezi celebrity byste nechtěla? Určitě by Vám to pomohlo při práci v showbyznyse.

  To není způsob mého života. Jsem domácí, rodinný typ. Líbí se mi chodit na večírky, ale nemohla bych to dělat každý den. Zajímají mě smysluplnější věci, raději si přečtu dobrou knihu, než abych tancovala.

  Mimochodem, ohledně vašeho domu - Máte takovou velkou sbírku hraček. Myslíte, že nastane chvíli, kdy je nebude mít prostě kam dát?

  Spoustu hraček dávám dětem v těch městech, kde vystupuji se show. Nasbírala jsem plné krabice pro děti z dětských domovů. Doufám, že lidé, kteří mi dali nějakou hračku, chápou, že malé děti potřebují hračky víc. Ale i tak je sbírka obrovská.

  A něco mimořádného s nimi zamýšlíte? Když Moskvino z plyšových hraček šil...

  Moje fantazie není tak velká jako má Moskvino, proto moje hračky stojí, sedí a leží. Ale něco z nich udělat - ne, nemám podobné nápady.

  Jednou jste řekla: "Po vítězství po vás všichni šílí, ale poté, co ukončíte činnost Vám už nikdo nezavolá."

  To je život, od toho není nikdo uchráněn. Dokuď jsi na vrcholu slávy, každý tě sleduje. Když skončíš, nikdo se o tebe nezajímá. Jsem ráda, že jsou kolem mě lidé, kterým se můžu svěřit a kteří mě nezradí.

  Po vítězství Vám blahopřál také Putin! Co jste cítila v té chvíli?

  V první chvíli to bylo naprosto fantastické: srdce mi bušilo - ruský prezident tak blízko. Ve druhé se zdálo být vše lehčí a ve třetí jsem byla úplně klidná. Mimochodem, nedávno jsem byla v restauraci. Odcházím, oblékám si kabát a vidím - jdou velcí chlapi a mezi nimi Putin. Já na něj: "Ahoj, Vladimíre Vladimiroviči." a on na mě: "Zdravíčko! "Objal mě, políbil, zeptal se, jak se mám. Popřála jsem mu dobrou chuť, a pak jsem přemýšlela - potkala jsem prezidenta, ale už mi nebuší divoce srdce.

  Jak se stavíte ke své popularitě?

  V klidu. Nikdy jsem ji nevnímala. Prostě dělám dobře svou práci, a za to mě mají lidé rádi. Přináší to větší zadostiučinění, než když se staneš populárním, například, po tom, co půl roku prosedíš v televizním projektu "Dům 2" (pozn.: U nás se dá tento projekt přirovnat k "Vyvoleným".).

  Mimo jiné, účastnici "Domu 2" píšou o svém životě knihu. Vy se nechystáte?

  Ještě jsem toho ve svém životě neudělala tolik, abych napsala autobiografickou knihu. No, přiznávám, už jsem ji začala vymýšlet. V mém životě byly chvíle, o které by se lidé mohli zajímat.

  Můžete se charakterizovat jedním slovem? "To jsem celá já"?

  Irina Slutskaya

 • Jsem všestranná. Mohu celý den ležet a číst knížky, ráno utéct a vrátit se až druhý den. Mohu se celý den upravovat, strojit se. A mohu i celý den spát.

  Jak bojujete s nudou?

  Vstanu a jdu dál od postýlky. I přes "nemůžu". Někdy je to třeba, jinak úplně zlenivím. Taková jsem.

  Nyní, když se nepřipravujete na závody, máte více volného času?

  Ne, vstávám stejně časně. Jako vždy jedu na trénink. Mám dost nabitý plán - skutečně hodně vystupování.

  A na romantický večer s mužem Vám síla a čas zbývají?

  Ano. Někdy chodíme do restaurací. To je skutečně ohromné. Ale někdy chceme jen posedět v kuchyni či v obýváku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama