Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Dlabola spadl,Češi zůstali pátí

27. května 2007 v 15:11 | Claire |  Kateřina Beránková & Otto Dlabola

Dlabola spadl, Češi zůstali pátí

Páté místo se pokusil ve volné jízdě vylepšit český sportovní pár Kateřina Beránková, Otto Dlabola na evropském šampionátu krasobruslařů. Nepovedlo se, pád Dlaboly v úvodu jízdy myšlenky na vylepšení výsledku zhatil. Led v Budapešti ovládla ruská dvojice Tatjana Totmjaninová a Maxim Marinin, která získala třetí evropský titul v řadě.
4. 2. 2004 22:30BUDAPEŠŤ

Svěřenci Ivana Rezka zaváhali hned v úvodu volné jízdy, kdy Dlabola spadl při pokusu o trojitého toeloopa. Všechny zbývající prvky programu na hudbu Petra Hapky již největší české naděje na mistrovství Evropy zvládly bez výrazné chyby. Publikum čeští závodníci nadchli především vynikajícími piruetami a zvedanými figurami, při nichž se uplatnil výjimečný pohybový rozsah Beránkové.
Beránková s Dlabolou pátým místem vyrovnali nejlepší umístění na ME z roku 2002. České krasobruslení čeká na medaili na evropském kontinentu již devět let od stříbra Radky Kovaříkové a René Novotného.
Druhý český pár Veronika Havlíčková s Karlem Šteflem se při svém debutu na seniorském mistrovství Evropy nevyvaroval chyb. Po pádu partnerky u trojitého toeloopa a nejistých dopadech při odhazovaných skocích stejně jako v krátkém programu skončili jedenáctí.
Pořadí z první části soutěže se neměnilo ani na stupních vítězů. Obhájci titulu Totmjaninová s Marininem sice svou jízdu zahájili jen dvojitým sólovým salchowem, pak však předvedli bezchybný výkon a u sedmi z devíti rozhodčích skončili první. Za sebou nechali krajany Marii Petrovovou a Alexeje Tichonova, bronzovou medaili vybojovali Dorota Zagorská a Mariusz Siudek z Polska.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama