Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Sasha Cohen

14. dubna 2007 v 19:33 | Claarka |  Sasha Cohen
Sasha Cohen :
Sasha Cohen
Stříbrná olympijská medailistka ze ZOH v Turíně, Sasha Cohen, oznámila, že se nechystá letos obhájit svůj loňský titul z mistrovství USA.

Cohen všechny ubezpečila, že z amatérského krasobruslení neodchází, oznámila však, že si vybírá roční pauzu.

"Poslední roky byly opravdu neskutečně náročné a namáhavé, potřebuji si trochu odpočinout od závodění." řekla Cohen.

"V budoucnosti bych se chtěla ale na závodech určitě objevit. Mým hlavním cílem je mistrovství světa 2009 v Los Angeles a Olympijské hry ve Vancouveru 2010. Miluji to vzrušení, které každá soutěž přináší a nejsem připravena se ho vzdát. Když trénuji a závodím, dávám do toho úplně všechno. V posledních měsících jsme si opravdu užívala každičký pobyt na ledě.

Sasha Cohen zažila v loňském roce nejlepší sezónu ve své kariéře - vyhrála mistrovství USA, odnesla si stříbro z olympiády a na mistrovství světa jí zdobil bronz. Poté čtyři měsíce jezdila po USA se show Champions on Ice.

Po olympijských hrách se Cohen zařadila mezi slavné americké celebrity. Zúčastnila se mnoha zajímavých projektů mimo led. Natočila svůj první film "Moondance Alexander", který se v kinech objeví v příštím roce. Také se ukázala v epizodních rolích několika seriálů a byla hlavním hostem různých TV show.

"Zúčastnila jsem se dvou olympijských her a neexistuje nic, co by bylo tak vzrušující." řekla Cohen. "Takže chci na Olympiádě ve Vancouveru určitě být."

Krasobruslařští experti považují Sashu Cohen za krasobruslařku s jedním s nejkrásnějších projevů na ledě. Od mistrovství světa 2003 nebyl mezinárodní závod, ze kterého by si Sasha Cohen neodnesla medaili.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama