Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Dorota a Mariusz - se ujmou práce trenérů

11. dubna 2007 v 17:43 |  Novinky
Dorota a Mariusz :
Dorota a Mariusz Siudkovi

Dorota a Mariusz Siudkovi,nejslavnější a nejdekorovanější polská sportovní dvojice, plánuje poté, co před nedávnem ukončila svou amatérskou kariéru, zahájit práci trenérů pro polský klub v Toruně

Bronzoví medailisté z Mistrovství Evropy ve Varšavě přijali nabídku Marek Kaliszeka a dnes odjíždějí do Toruně, aby zde začali s tréninkem mladých nadějí z klubu MKS Axel.

"Domlouváme se s Dorotou a Mariuszem už přibližně rok. Čekali jsme však na jejich rozhodnutí o odchodu z amatérského ledu, než jsme začali projednávat veškeré detaily." řekl Kaliszek. "Přijali naši nabídku trénovat v klubu MKS Axel. Doufáme, že jejich sláva přitáhne mnoho mladých nadějí ke krasobruslení. Máme velice ambiciózní plány. Kromě tréninkové skupiny mladých bruslařů, chceme pracovat rovněž s bruslaři na vysoké úrovni, kteří nás budou v nejbližší době reprezentovat na olympijských hrách. Dorota a Mariusz přijedou v pátek, aby se blíže seznámili s arénou, kde se budou našim svěřencům věnovat."

"Nyní už můžu potvrdit, že jsme já i má žena přijali nabídku (klubu MKS Axel), a že zde začneme trénovat od začátku června." řekl Siudek. "Do Toruně se stěhujeme natrvalo, je to vážné ale promyšlené rozhodnutí."

Jak je možné, že malý krasobruslařský klub získal ke spolupráci nejlepší polský pár? Za vším stojí právě Marek Kaliszek, který v Toruně vytvořil silnou krasobruslařskou základnu. Především vybudoval soukromý zimní stadion a poté se mu podařilo přizvat ke spolupráci právě Siudkovi.
 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama