Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Věřte,že jsme se snažili

24. března 2007 v 19:01 | Claarka |  Maria Petrova & Alexei Tikhonov
Maria a Alexei :
Propadákem završila své působení v krasobruslení ta nejzkušenější dvojice z ruské sborné: Maria Petrovová a Alexej Tichonov. Zaujali 11. místo po krátkém programu a k volným jízdám vůbec nenastoupili. Nikdy za svou kariéru se totiž Maria s Alexejem neumístili tak nízko.

"Samozřejmě, že nejsme spokojeni se svým vystoupením," řekl Alexej ještě před volnými jízdami. "Strašně nás mrzí, že jsme se dopustili takových školáckých chyb. Naneštěstí se jich ukázalo být tolik, že jsme ztratili nějakých 5 nebo 6 bodů. A přitom, věřte mi to, my jsme bojovali, snažili jsme se! Vím, jak to Máša teď celé prožívá. Sami jsme se srazili z medailových nadějí. Teď ve volné jízdě chceme prostě jen ukázat všem krásné bruslení."

Ale krásného bruslení se diváci ani tak nedočkali. Zhruba hodinu před předpokládaným vystoupením Marie a Alexeje na led se rozběhla po hale Metoroporitan Jim informace o tom, že ruský pár odstoupil ze soutěže. O mnoho později se objasnila oficiální příčina: Tichonov má recidivu zranění pravého kotníku.

Maria Petrova & Alexei Tichonov
 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama