Všichni milovníci krasobruslení séééém :)

Tanith Belbin - Jsem šťastná

27. března 2007 v 7:16 | Clárka |  Tanith Belbin & Benjamin Agosto
Tanith Belbin :))
Tanith Belbin
 • Smůla, pánové. Tanith Belbin má nového přítele - a ten má řadu věcí, které vy nemáte.

  Například dům v sousedství Paris Hilton v Hollywood Hills. Nebo slibnou začínající hereckou kariéru. (Loni debutoval v indickém filmu). Oh ano, a ještě dostaveníčko s Belbin - Podle ankety ESPN.com nejvíc sexy sportovkyní tohoto roku" - na Mistrovství světa v Tokiu.

  Tanith Belbin a její taneční partner Benjamin Agosto jsou stříbrní medailisté z Olympijských her 2006 v Turíně. Evan Lysacek je nově korunovaným mistrem USA v mužích.

  Belbin a Lysacek se začali scházet na jaře loňského roku během turné Champions on Ice. Románek však po turné neskončil, i když 21-letý Lysacek, dvojnásobný majitel světového bronzu, žije a trénuje v Los Angeles, zatímco Belbin trénuje s Agostem v Cantonu.

  "Je skvělé mít Evana na závodech a trávit konec každého dne s někým, kdo přesně ví, čím procházíte." řekla Belbin (22), která se narodila v Kanadě ale těsně před olympiádou v Turíně získala americké občanství. "Nežijeme na stejném místě, takže je to těžké. Ale cením si toho. V osobním životě se mi tento rok vydařil."

  V profesním rovněž.

  Belbin a Agosto před nedávnem vyhráli čtvrtý titul mistrů USA v tancích na ledě. Společně s týmy z Bulharska, Ruska, Francie a Kanady patří v této kategorii ke světové špičce.

  "Není tady žádný pár, o kterém by se říkalo, že má výhru v kapse." řekl Agosto, který má mimo led již dlouhou dobu přítelkyni - Merrie Parr, během Mistrovství světa v Tokiu. "Všech pět týmů ze špičky někdy porazilo jeden druhého, takže to bude opravdu zajímavý souboj."

  Mimo led pracovala Belbin díky své poolympijské slávě na pořadu ABC "Dobré ráno, Ameriko", také podepsala kontrakt s modelingovou agenturou Ford. Amerika věnuje pozornost celebritám a Belbin je v kurzu, stejně jako její práce.

  "Nemyslím si, že je potřeba uplatňovat sex appeal takovým způsobem." řekla Belbin, která se příští měsíc, stejně jako Lysacek, zúčastní dalšího turné Champions on Ice. "Ale je mi v podstatě jedno jakým způsobem upozorním na krasobruslení. Je to zábava a rozhodně je to lichotivé."

  Před pár týdny si Belbin obarvila své blonďaté lokny na přirozenější hnědou barvu, která více sedí k volnému tanci "Amélie", na který s Agostem jezdí. "A zjistila jsem, že to lidi celkem upoutalo." směje se krasobruslařka.

  Podle Belbin je to v pořádku. Dostalo se jí Lysackovi pozornosti: "Pokud jsme spolu na nějakém závodě, jsem nejšťastnější člověk pod sluncem." řekla před nedávnem magazínu People. "Jsem šťastnější než kdy jindy." dodala se smíchem.
 


Anketa

Sledujete Krasobruslení ?

To je přece jasný,že jo 39.9% (324)
No jak kdy 15.5% (126)
Ne-e 14.5% (118)
Vůbec mě to nezajímá 15% (122)
Když mám čas tak jo 15% (122)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama